Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 54

Príslušenstvo pre iPhone a Apple Watch je od toho, aby vaše drahé veci získali to správne miesto, boli chránené pred poškodením a mali ste všetko, čo potrebujete vždy pri ruke.

Okrem toho je dizajn doplnkov tak estetický a dokonalý, že poslúži i ako skvelá dekorácia na vašom stole doma, či v práci.

Keď už si zakúpite drahú elektronickú hračku, nech už je to mobilný telefón, či hodinky, ktoré dokážu zmerať váš tep, tak to chce i naozaj dokonalú starostlivosť.

Väčšina našich vecí končí po príchode z práce, či zo školy alebo ranného behania, či plávania niekde na stolíku a viac sa o to nestaráme. Potom hľadáme, kam sme to asi položili alebo zisťujeme, že je niekde na elektronickom miláčikovi poriadny škrabanec, či nečistota.

Týmto vás nikto nechce nútiť k milovaniu poriadku, ale iba si dopriať radosť i takýmto spôsobom a zároveň chrániť svoje veci pred poškodením. A vyskúšať i moderné prostriedky, napríklad k nabíjaniu, ktoré nevyzerajú ako tie bežné, na ktoré sme zvyknutí.
Takže čo môžete v tomto smere očakávať?

bambusový, hliníkový, či drevený stojan
magnetický lightning kábel
náramky z rôznych materiálov
rôzne druhy nezvyčajných nabíjačiek
kvalitné puzdrá

A to všetko len preto, aby ste si užívali komfort, jednoduchosť a i estetické vnímanie.

Takže žiadne nevkusné šnúry natiahnuté cez celú miestnosť, ale vkusné dekorácie, ktoré budú k nerozoznaniu od tých dekorácií, ktoré naozaj slúžia iba ku skrášleniu priestoru.

Presne v tomto prípade máte možnosť vidieť, že sa veci nemusia robiť zložito, keď to ide jednoducho. Už nebudete musieť nič hľadať ani sa obávať poškodenia.

Budete vždy vedieť, že nabíjačka stojí na stole, a že pri napríklad športovaní vám už nebude nič prekážať.

Aj úplné maličkosti sú od toho, že dokážu nenápadne, ale s úspechom robiť veľké veci.

62.00 

- Bezdrôtové nabíjačky pre iPhone

Multifunkčná bezdrôtová nabíjačka

- Bezdrôtové nabíjačky pre iPhone

Bezdrôtová nabíjačka a magnetický držiak v jednom

52.00 

- Bezdrôtové nabíjačky pre iPhone

Bezdrôtová nabíjačka AirPower

89.00 

- Bezdrôtové nabíjačky pre iPhone

Hnedá nabíjacia podložka

68.00