Zobrazený jediný výsledok

V našej ponuke si môžete vybrať kryty, púzdra a obaly na iPhone 7 Plus presne podľa Vaších predstáv, ktoré sa hodia na každú príležitosť.
Kryty, puzdrá a obaly na iPhone 6S sú od toho, aby to, čo zrazu vyzerá nudne, bolo znovu v obraze a vyzeralo ako nové a ešte viac zaujímavé.

Nový mobil ešte zabalený v škatuli, jeho charakteristická vôňa a vy ste radosťou celí bez seba. Máte presne ten typ, aký ste si už týždne priali a značku, ktorá dnes beží a má ju už skoro každý. Skúšate jeho funkcie, vytvárate prvé obrázky, voláte kamarátom. Presne takto to vyzerá na úplnom začiatku, keď si domov prinesiete nový, voňavučký mobilný telefón.

Čas beží, svojho nerozlučného mobilného kamaráta nosíte všade so sebou a zrazu sa vám zdá, akýsi obyčajný, opozeraný. A presne tu je čas na zmenu.

Nie, nemusíte hneď bežať do prvého obchodu s elektronikou a kupovať ďalší nový telefón. Stačí úplne malá zmena, ktorá z neho urobí opäť nového a neopozeraného kamaráta.

A rozhodne nemusíte čakať, až na chvíľu, keď vám dôjde, že vášmu mobilu niečo chýba. Môžete to urobiť hneď, pretože týmto spôsobom ho nielen skrášľujete, ale aj chránite pred poškodením.

Takže si môžete dopriať luxus, ale i úplnú jednoduchosť a jemnosť.

Je jasné, že poriadny chlap si nevyberie motív, na ktorom sa vyníma ružová, či čisto ženské motívy. A jemná žena asi tiež nepôjde do niečoho drsného, keď sú jej pocity plné lásky a príjemnej fantázie.

Ale sú aj osobnosti mužského i ženského pohlavia, ktoré dokážu prekvapiť a vyberú si motív, ktorý by ste rozhodne nečakali.

To znamená, že každý si vyberie podľa svojho vlastného vkusu a momentálneho cítenia a vnímania.

Dôležité je, aby sa hlavne váš mobil cítil ako v bavlnke a vy tým získali tu správnu image.