Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Kryty, puzdrá a obaly na iPhone 6 Plus sú práve to, čo váš mobil potrebuje k tomu, aby nevyzeral ako všetky ostatné. A určite sa aspoň v jednom z nich nájdete a nebude možné odolať.

Krásny nový telefón, ale niečo mu chýba? Jeho dizajn je smutný a nezaujímavý? Nemusíte sa zmieriť s tým ako váš mobil vyzerá, keď sa nájdete v originálnych dizajnoch, ktoré môžete meniť doslova ako ponožky.

Veď možno práve na tom vašom by sa nádherne vynímala napríklad:

  • Eifelovka
  • drevený motív
  • mozaika
  • zlatý alebo strieborný obal

A k tomu mnohé ďalšie dekorácie, ktoré rozhodne na každom mobilnom telefóne neuvidíte. Je to skvelá možnosť ako ten váš odlíšiť od tých ostatných. A nikto si už nespletie ten svoj s vašim, lebo váš bude originálny.

A nejde len o to, aby mobil vyzeral nádherne, ale účelom tejto dekorácie je i ochrana mobilného telefónu. Vďaka tomu sa nebudete musieť trápiť s poškriabaným displejom, či celkovo zničeným zovňajškom mobilného telefónu. Používaním a odkladaním do tašiek, kabeliek a rôznych častí odevu sa veľmi rýchlo opotrebuje, a tak si zaslúži kvalitnú starostlivosť.

Výber je pestrý, takže aj ten najnáročnejší užívateľ si nájde presne to, čo hľadá. Ide predsa i o samotné prezentovanie na verejnosti. Každý chce pri dôležitom pracovnom jednaní, v škole, či na prvom rande vyzerať dôstojne a už na prvý pohľad zaujímavo.

A ak vás ešte k všetkému momentálne trápi nákup darčekov na Vianoce, či niekomu k narodeninám, tak týmto výberom nemáte, čo stratiť ani pokaziť. Možno využijete fantáziu, spomienky, či iné znaky, ktoré niečo pripomenú obdarovanému alebo vám.

A pri každom použití svojho telefónu si dotyčná osoba spomenie na vás alebo v opačnom prípade vy na niekoho.

Tak už viete, čo si dnes oblečiete vy a váš mobilný telefón?