Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Kryty, puzdrá a obaly na iPhone 6 nie sú žiadna tuctová záležitosť. Práve naopak.

Dostatok fantázie a skvelých nápadov dokážu s vami aj s predmetmi, ktoré denne využívate aj nemožné.

Prečo nosiť v kabelke, či vo vrecku vášho saka alebo nohavíc tuctový mobil, ktorý má ďalších desať ľudí okolo vás? Odlišujú sa snáď iba vyzváňacou melódiou.

A ešte aj pri tej dochádza k situáciám, keď takú istú má ďalších päť ľudí, s ktorými práve cestujete vo vlaku, či sedíte v čakárni u lekára. Lebo práve tento hit teraz letí na všetkých rozhlasových staniciach.

Ak už máte dosť rovnakých vecí, tak máte práve teraz možnosť to zmeniť. Váš klasický čierny, či biely mobil sa môže veľmi jednoducho premeniť na jedinečný, vďaka motívu dreva, či iného príjemného nápadu.
Takže tiež aj na:

motív s vtáčikmi
kyticou ruží
pestrofarebný motív

A to nie je všetko. Je myslené na všetky vekové kategórie a aj pohlavie mužské a ženské.

Je jasné, že muži sa nebudú na svojom mobile chváliť kvetinkovým vzorom, ale radšej si vyberú niečo chlapské a o mnoho drsnejšie. Elegantné dámy si naopak nebudú kaziť image obrázkom s lebkou, ale zvolia niečo nežné, či veselé.

Alebo každý prekvapí motívom, ktorý by ste u nich v žiadnom prípade nečakali. Každý chce byť aspoň v niečom iný a ukázať, čo sa v ňom skrýva.

A v tejto chvíli máte príležitosť i takouto maličkosťou zvýrazniť, či doplniť svoj celkový dojem. Pretože aj na malých veciach záleží. A často krát i to málo znamená o mnoho viacej.

Ak si chcete užiť extravaganciu, či upútať pozornosť, tak nemusíte mať hneď v nose pearcing, či tetovanie cez celú ruku, keď to nie je práve váš šálok kávy. Stačí zapracovať na vašom telefóne.

A že to naozaj za to stojí, presvedčte sa sami. Urobíte si malú, ale pritom tak veľkú radosť.