Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Obaly na iPhone 5S sú od toho, aby ste si spravili malú radosť nielen vy, ale práve i váš iPhone.

Vo väčšine prípadov je samozrejmosťou robiť radosť svojej rodine a priateľom. Ale mobilný telefón je vec, ktorá je rovnako v našom každodennom živote a možno si tiež zaslúži nejakú tu pozornosť. A ta spraví radosť a dobrú náladu i vám.

Toto zariadenie používame na cestách, na komunikáciu s rodinou, na pracovné záležitosti. Možno sa teraz cíti ako nahý, ale vy mu dáte nový šat a bude vyzerať úplne inak. Akosi živo a pestro.
Sú rôzne motívy, ktoré dokážu váš mobil ozvláštniť, napríklad:

motívy zvierat
abstraktné varianty
rozprávkové postavy
známe budovy

A to sú len náznaky množstva, z ktorého si môžete vybrať presne to, čo vystihuje vás, vašu prácu, vašu momentálnu náladu, či plány do budúcna.

Zaujať sa dá i takýmto jednoduchým spôsobom a môže sa stať inšpiráciou pre darček niekomu z vašich blízkych, nech už pod stromček, či k nejakému jubileu.

Niekedy, keď už máte niečo dlho, túžite po niečom novom. A toto môže byť jedna z možností ako neriešiť veci radikálne, ale jednoducho a radostne. Vám zostane váš obľúbený telefón, na ktorý ste zvyknutí, akurát sa zmení jeho celkový vzhľad.

A to je účelom týchto riešení, ktoré robia nielen radosť, ale dokážu aj mnohé povedať bez slov.

Už ste si našli niečo svoje, čo vás vystihuje a oslňuje neskutočnou originalitou, jednoduchosťou, či luxusným štýlom? Vždy sa nájde minimálne jeden motív, ktorý vás doslova očaruje.

A ak vám niekto niekedy povedal, že ste nudní, tak teraz máte príležitosť ukázať, že s vami sa rozhodne nikto nenudí a viete, čo práve letí. Takže najskôr začnite mobilným telefónom, ktorému dodáte štýlový vzhľad a ďalšie nápady sa dostavia sami.