Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 17

Vyzerať dokonale sa dá aj mobilným telefónom, na ktorom používate kryty, puzdrá a obaly na iPhone 5C.

Vy si zakúpite základný dizajn v nejakej farbe ako biela, čierna, či červená. Ale časom sa vám takýto dizajn prestane páčiť a ani neviete, koľko zaujímavých riešení sa vám ponúka.

Pre mladistvých sú tieto zmeny už samozrejmosťou a nový dizajn je ich prejav slobody a výnimočnosti. Dospelí sa možno na tieto zmeny pozerajú ako na zbytočnosť, ale keď sa pozriete, aké možnosti sa vám ponúkajú, tak ani ako dospelý jedinec neodoláte.

A je úplne jedno, či ste pracujúca žena, či mamička na materskej alebo muž podnikateľ, či robotník. Vaša image je v každom prípade dôležitá a tieto prvky môžete meniť podľa nálady, ale aj podľa aktuálnej situácie v práci, v škole, či na spoločenskej akcii. Aj mobilný telefón je totiž súčasťou vašej vizáže a celkového dojmu.
A čo všetko si pre svoj vznešený mobil môžete dovoliť? Napríklad motívy :

motýle
maliarske farby, či štetce
obrázky priamo z mora
abstraktné motívy

A mnohé iné, ktoré vám pomôžu dať vášmu telefónu ten správny šmrnc.

Tieto detaily vám zdvihnú sebavedomie a umožnia vnímať život trochu radostnejšie a odviazanejšie. Každý má iný vkus, iné vnímanie a iba vy viete, čo sa páči vám, a čo chcete.

A v tomto prípade si určite vyberiete dizajn podľa svojho vlastného vnímania a možno do toho vložíte aj trochu toho zmyslu pre humor, či štipku nostalgie.

Radosť sa má robiť aj úplnými maličkosťami, a tieto detaily sú práve to, čo radosť dokáže urobiť. A ak nie práve vám, tak možno niekomu z vašich blízkych alebo niekomu, u koho si chcete urobiť očko. Takýmto darčekom málo kto pohrdne, pretože mobilný telefón je súčasťou života skoro každého.

Tak mu doprajte dizajn, ktorý mu pristane a bude reprezentovať aj vás.

19.00 

Obaly na iPhone 5c

Obal GoodDay iPhone 5c

19.00 

Obaly na iPhone 5c

Obal Pod Kupolou iPhone 5c

19.00 

Obaly na iPhone 5c

Obal Bicycle iPhone 5c

19.00 

Obaly na iPhone 5c

Obal Dreaming iPhone 5c

19.00 

Obaly na iPhone 5c

Obal London iPhone 5c

19.00 

Obaly na iPhone 5c

Dizajnový obal na iPhone 5c

19.00