Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Byť stále nad vecou, v dobrej nálade a ešte pôsobiť moderne a štýlovo, tak to dáva niekedy zabrať a možno práve z toho dôvodu boli vymyslené kryty, puzdrá a obaly na iPhone 5.

Každý si  rád robí radosť maličkosťami, vďaka ktorým sa cíti lepšie, sebavedomejšie a proste tak nejako veselšie.

Z  vášho mobilného telefónu urobia fešáka, s ktorým si užijete kopec srandy, ale aj štýlovosti. Uspokoja požiadavky teenagerov, ale aj dospelých, ktorí chcú pôsobiť dôstojne a elegantne. Môžete takto vyjadriť svoj postoj, náladu, ale aj skombinovať vaše vystupovanie na spoločenskej akcii, kde aj mobilný telefón si zaslúži nové šaty.
A z akých možností si môžete vyberať?

farebné
vzorové
imitácie dreva
nápisy, značky
obrázky
s kryštálmi

Toľko úžasných možností, koľko sa na váš mobilný telefón vojde. A nemusíte mať v zásobe len jeden. Každá príležitosť si zaslúži iný motív a vy pôjdete s každou situáciou i modernou dobou.

Budete si užívať možnosti, ktoré vám ušetria peniaze za ďalší nový mobil. Jednoducho sa vám ten váš starý bude páčiť dovtedy, dokiaľ si sám nepovie dosť a nevypovie svoje služby. Ale do tej doby bude mať každý deň iný dizajn a bude stále vyzerať ako nový a moderný.

Netradičný štýl vás privedie na iné myšlienky a budete s radosťou svoj mobil nechávať na stole, či ešte viac telefonovať, pretože sa naozaj budete mať, čím pochváliť.

Muži si získajú zvedavé pohľady žien a ženy zvedavé pohľady mužov. Pretože skvelé kombinácie dokážu vždy upútať pozornosť, nech už ide o oblečenie, auto, či takúto maličkosť, ktorá o vás veľa prezradí.

Nemusíte meniť svoj charakter, aby ste boli aspoň trochu iní, než ostatní. Stačí, keď zostanete sami sebou a začnete používať nenápadne nápadné doplnky.

Môže to byť extravagancia, elegantnosť, či úplná jednoduchosť.